Základné informácie

Zaži ako člen nášho občianskeho združenia letné sústredenie "Tábor na Samelovej lúke" na pravej zvieracej farme a získaj nezabudnuteľné spomienky!

Na letných sústredeniach s názvom "Tábor na Samelovej lúke" vedieme deti k životu v súlade s prírodou a k pochopeniu a uznávaniu hodnôt našich starých rodičov. Počas týždňa plného zábavy okúsia radosti, ale i starosti spojené so životom na zvieracej farme – od jazdy na koni, pasenia zvierat a posedení pri táboráku, až po čistenie maštalí, hrabanie sena a dojenie kráv. Neváhajte a umožnite Vášmu dieťaťu, aby pochopilo zmysel života na farme plnej zvierat už toto leto!

Bývame v raji :-)

Deti sú ubytované priamo v čarovnej prírode Slovenského raja, v chátkách na povesťou opradenej Samelovej lúke našej farmy. V blízkosti sa nachádza Dobšinská ľadová jaskyňa ( v roku 2000 zapísaná do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO), turisticko-informačné centrum, reštaurácia, lanový park Tarzánia Ostrá skala, či oddychová zóna s fontánou.

Turnusy ( 7 dní/6 nocí ) rok 2024:

- 30.06. - 06. 07. 2024

- 14.07. - 20. 07. 2024

- 28.07. - 03. 08. 2024

- 18.08. - 24. 08. 2024

Veková kategória : deti vo veku 9 - 15 rokov
Miesto : Dobšinská Ľadová Jaskyňa
Doprava : individuálna

Bližšie informácie o členstve v našom občianskom združení Vám radi poskytneme telefonicky, alebo e-mailom :-)

POKROČILÍ JAZDCI ZBYSTRITE!

Pre tých z Vás, pre ktorých už jazda na koni nie je nič nové a nevídané sme pripravili možnosť vyskúšať si pravý život kovbojov. Na 2 alebo 3-dňovom sústredení v znamení vychádzok do prírody, práce formou HORSEMANSHIP a starostlivosti o kone a hospodárske zvieratá, určite zažijete množstvo zábavy a niečo nové sa naučíte.

Počet osôb: max. 3-4
Ubytovanie: Penzión Ľadová
Strava a pitný režim: individuálne, po dohode možnosť zabezpečiť 1 teplé jedno denne v neďalekej reštaurácii (musia súhlasiť všetci účastníci v skupine)
Cena: 60€/deň
Termíny: dohadujú sa individuálne s jednotlivými skupinami!

V cene sústredenia pre pokročilých jazdcov je zahrnuté ubytovanie, jazdenie na koňoch, sprievodný program, poistenie, inštruktori. Stravu a pitný režim si každý účastník hradí na vlastné náklady.

Pre účasť na sústredení pre pokročilých jazdcov sú nevyhnutné dve požiadavky:

- účastník musí byť samostatný a zodpovedný sám za seba, nakoľko k dispozícii nebude pedagogický dozor. Účastníkom sa budú venovať iba inštruktori jazdectva a práce so zvieratami,
- jazdecké schopnosti sú nutné z dôvodu bezpečnosti. V prípade nerešpektovania pokynov ohľadom jazdeckých schopností, ktoré budú nedostatočné si náš tím vyhradzuje právo ukončiť sústredenie a ponechať si 70% z celkovej hodnoty sústredenia.

Pozitívny zážitok, ktorý si od nás odnesiete má pre nás aj pre Vás väčší prínos ako adrenalínový risk ;-)

Informácie ohľadom prihlásenia, termínu, počtu osôb, dĺžke trvania ako aj ostatných nezodpovedaných otázok sa dohadujú telefonicky.

Tešíme sa na Vás!

Program

Doprajte svojim deťom nezabudnuteľné zážitky na letnom sústredení "Tábor na Samelovej lúke" s bohatým programom počas celého týždňa, ktorý zahŕňa:

- jazdu na koni,
- základy starostlivosti o kone a hospodárske zvieratá,
- výlet konským záprahom do okolia,
- návštevu Dobšinskej ľadovej jaskyne,
- adrenalín v lanovom parku TARZÁNIA Ostrá Skala
- športové aktivity,
- pešie výlety do prírody,
- súťaže,
- tvorivé dielne,
- táborák a mnoho iného.

Cena: 260 €

Cena 260 € predstavuje mimoriadny členský príspevok v občianskom združení, úhradou ktorého získava člen združenia miesto na letnom sústredení, ktoré zahŕňa:

- ubytovanie,
- stravovanie 5 x denne,
- pitný režim počas celého dňa,
- jazdu na koni
- výlet konským záprahom do okolia,
- návšteva Dobšinskej ľadovej jaskyne a lanového parku TARZÁNIA Ostrá Skala,
- ďalšie športové a voľnočasové aktivity (turistika, hry, súťaže, ...),poistenie,
- non-stop starostlivosť o deti.

Bližšie informácie o platbe uvádzame vo Všeobecných podmienkach účasti.

Veľmi nás to mrzí,
ale registrácie na letné sústredenia 2023
boli ukončené.
Všetky termíny sú už plne obsadené.

Prihláška na letné sústredenie

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ vyjadrujete súhlas s týmito "Všeobecnými podmienkami účasti v Tábore na Samelovej lúke", vyhlasujete zodpovednosť a zároveň súhlasíte so spracovaním Vami zadaných osobných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je občianske združenie Klub biatlonu ORKO Ľadová. Bližšie informácie o vyhlásení zodpovednosti a o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete v sekcii "Vyhlásenie o zodpovednosti a Ochrana osobných údajov a súhlas s ich spracovaním".